QooApp

7.6.15

4.3

24

Android için yüzlerce Asya oyunu

5.1M

Bu uygulamayı oyla

QooApp, tonlarca Android oyununu doğrudan akıllı telefonunuza veya tabletinize indirmenize izin veren Asya video oyunları için alternatif bir pazardır. Saint Seiya, Dragon Ball, One Piece ve Naruto'dan ilham alan oyunlar bulacaksınız.

QooApp'ı kullanmak gerçekten basittir. Arayüz, çeşitli sekmelere ayrılmıştır. Birincisinde, tüm video oyunlarını popülerlik sırasına göre dizen bir listeniz mevcuttur, ikincisinde yakında çıkacak olan oyunların listesini bulabilirsiniz ve üçüncü sekmede farklı olayları görebilirsiniz.

Herhangi bir oyunu indirmeye başlamadan önce bir hesap oluşturmanız gerekmez. Tek yapmanız gereken istediğiniz video oyununun indirme tuşuna dokunup birkaç saniye bekleyip APK'yi indirmektir. Sonra, indirdiğiniz herhangi bir oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

QooApp, Android'de video oyunları bulmak için gerçekten enteresan bir alternatiftir. Bununla birlikte, bulduğunuz oyunların çoğu Japonca, Çince veya Korece olacak. Ara sıra, İngilizce bir oyun bulabilirsiniz ... ama dürüst olmak gerekirse, çok değil.
Gereksinimler

Android 2.3 veya daha üst sürümü gerektirir.

Uptodown X